603-25-150JA4I
Mfr.Part #
603-25-150JA4I
Datasheet
603-25-150JA4I
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Stock
556
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
25 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
8pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Datasheets
603-25-150JA4I
603-12-67 Fox Electronics 559 CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD